AGM PVS14-51 NL1 Монокуляр

AGM Global Vision ltd
141014
157250,00
грн.
166500,00
грн.
Компактний та функціональний монокуляр нічного бачення AGM PVS14-51 NL1
Якщо ви часто ловите себе на думці, що було б непогано побачити щось далеко, і при цьому отримати можливість полювання вночі, час купити AGM PVS14-51 NL1.

Монокуляри нічного бачення AGM у полюванні
Монокуляр нічного бачення від AGM – це зручні мініатюрні прилади нічного бачення, які широко використовуються в різних сферах. Вони схожі з приладом нічного бачення, але тільки завдяки одному окуляру забезпечують більшу мобільність, хоча технічні характеристики і менш видатні.

Пристрій складається з об'єктиву, лінз, підсилювача сигналу, перетворювача зображення та корпусу. Користувач спостерігає за якісним зображенням, отриманим в результаті обробки.

Широко використовуваний військовими США, AGM PVS14-51 NL1 збирають професійно навчені та досвідчені техніки відповідно до міжнародних стандартів, використовуючи оригінальні деталі та сучасні технології. Якщо ви шукаєте вершину монокулярних пристроїв, використовуйте AGM PVS14-51 NL1. Він допоможе вистежити звіра та контролювати територію навколо мисливця, що вкрай важливо у нічний час. Також широко використовується при охороні об'єктів, активному відпочинку та альпінізмі.

Особливості та переваги монокуляра AGM PVS14-51 NL1
Великий діапазон зору без необхідності зміни положення, широкі функціональні можливості та ергономічний дизайн – це причини, з яких монокуляр нічного бачення AGM PVS14-51 NL1 використовується під час полювання в будь-яких кліматичних умовах по всьому світу.

Компактний розмір 102 x 63x 69 мм - головна риса і перевага монокуляра. Він легко поміститься в кишеню або невелику сумку, а також не викликає втоми під час носіння. Створений за військовими стандартами, він також неймовірно міцний, багатофункціональний та якісний. Збільшений у порівнянні з минулими моделями кут огляду в 51° забезпечує відмінну ситуаційну обізнаність і дозволяє в рази швидше та зручніше оглядати місцевість у пошуках цілей.

AGM PVS14-51 NL1 можна носити в руці як звичайний монокуляр нічного бачення для спостереження та навігації, закріпити на голові для роботи без допомоги рук або встановити на зброю з додатковими аксесуарами.

Прилад має кілька ключових особливостей, які роблять його незамінним помічником при полюванні.

Захисне покриття. Алюмінієвий корпус монокуляра оброблений стійким до подряпин покриттям та антивідблиском анодованим покриттям.
IPX8. Ступінь водонепроникності IPX8 означає, що прилад можна занурювати в прісну воду на глибину до 1,5 метрів терміном до 30 хвилин. Однак категорично не рекомендується використовувати монокуляр на пляжі або поряд із відкритими джерелами води, щоб уникнути критичних ситуацій. Також прилад пиленепроникний.
Аксесуари.
У комплекті з монокуляром є кілька додаткових аксесуарів, які допоможуть адаптуватися до будь-яких умов.
Якісні лінзи. Система лінз 19 мм f/1,26 забезпечує компактний та легкий форм-фактор для маневреності на пересіченій місцевості або в обмеженому просторі. Також об'єктиви та фокусери забезпечують чітке та різке зображення.
Чистота поля зору. Підсилювальна трубка Gen 2+ пропонує більш широкий діапазон корисної дії, ніж Gen 1, з кращою роздільною здатністю, чистішими та яскравішими зображеннями та меншою сприйнятливістю до розпливчастості та спотворень.

Стан. Оскільки стан описаний виробником як «Рівень 1», об'єктив немає плям і передає чітке зображення.
Дозвіл. Вказівки в штрихах на міліметр, дозволу AGM PVS14-51 NL1 в 51-64 штр/мм цілком достатньо для досягнення всіх цілей полювання.
Зручні та зрозумілі індикатори. Монокуляр відображає світлодіодні індикатори для низького заряду батареї, включення інфрачервоного підсвічування, занадто яскравого освітлення.
Діоптрійна корекція від -6 до +2 спрощує використання монокуляра тими, кому потрібні окуляри, що коригують.
Широкий діапазон робочих температур від -51 ° C - +49 ° C дозволяє працювати в більшості умов, будь то зимове полювання або літнє.
Працює AGM PVS14-51 NL1 від однієї лужної батареї AA, що додається, яку легко можна знайти в магазині, коли знадобиться заміна. Вистачає однієї терміном до 50 годин роботи при 20°C.
Додаткові функції монокуляра включають:
ручне керування яскравістю відповідно до своїх переваг і при зміні умов освітлення;
функцію автоматичного вимкнення, яка вимикає пристрій протягом кількох секунд при випадковому попаданні яскравого світла;
вбудоване ІЧ-підсвічування для використання в умовах вкрай низького освітлення.
Щоб уникнути пошкодження пристрою під час роботи з ним, завжди слід звертатися дуже обережно – не спрямовувати його на джерела яскравого світла, не тестуйте пристрій при денному світлі більше десяти хвилин, навіть із фільтром денного світла та надітою кришкою об'єктива.

AGM PVS14-51 NL1 збирають професійно навчені та досвідчені техніки відповідно до міжнародних стандартів, використовуючи оригінальні деталі та сучасні технології. Якщо ви шукаєте вершину монокулярного приладу нічного бачення, використовуйте AGM PVS14-51 NL1.

Що йде у комплекті?
Купивши монокуляр AGM Global Vision AGM PVS14-51 NL1, ви отримаєте в комплекті:

сам пристрій нічного бачення AGM Global Vision AGM PVS14-51 NL1;
  • захист об'єктиву;
  • м'який чохол, який може одночасно вмістити монокуляр, кріплення, акумулятор та інші аксесуари;
  • фільтр денного світла, який надівається на лінзу об'єктива та знижує вхідне світло до безпечного рівня;
  • щиток, що запобігає запотіванню лінз;
  • серветку для об'єктива;
  • акумулятор;
  • Інструкція користувача.

Таким чином, ви отримаєте всі необхідні аксесуари відразу ж після покупки, без необхідності їх докуповувати.

FOM: 1600

Made on
Tilda