AGM PVS-7 NW1 Окуляри нічного бачення

AGM Global Vision ltd
141023
183600,00
грн.
AGM PVS-7 NW1 – бінокуляр нічного бачення
AGM PVS-7 NW1 – це бінокуляр нічного бачення, який використовується для полювання та спостереження, також у правоохоронних та інших спеціалізованих органах, де необхідна робота в умовах низького освітлення або повної темряви. Бінокль оснащений посиленим кожухом і може витримати навіть сильні удари та падіння. Він також має вбудоване інфрачервоне джерело світла, яке дозволяє використовувати його у темряві без будь-якого освітлення.

Купивши AGM PVS-7 NW1, користувач полегшує собі роботу при поганій видимості, оскільки пристрій використовує вторинну електронну емісію, щоб посилити зображення за складних умов. Бінокуляр має широке поле зору, що дозволяє спостерігати за об'єктами руху, а також регульовану глибину різкості для налаштування на різні умови освітленості. Цей прилад також можна придбати для використання як монокуляр, він буде зручним для перенесення в польових умовах.

Основні характеристики AGM PVS-7 NW1
Однією з головних характеристик AGM PVS-7 NW1 є його компактний та зручний дизайн, що робить прилад легким для носіння та використання під час нічного полювання.

До особливостей пристрою можна віднести:
 • Електрооптичний перетворювач: Gen 2+ "Level 1";
 • Підсилення зображення: 1x-множник;
 • Роздільна здатність: більше 64 ліній/мм;
 • поле зору: 40 градусів;
 • Діаметр об'єктиву: 27 мм;
 • Розміри: 162 х 152 х 76 мм;
 • Вага: 0,68 кг;
 • Інфрачервоне джерело світла: вбудований;
 • Дальність виявлення: до 300 метрів;
 • Робоча температура: від -39 ° C до +51 ° C;
 • Час роботи від однієї батареї: до 60 годин при температурі +20 ° C;
 • Джерело живлення: дві батареї типу AA;
 • Корпус: посилений, водонепроникний.

Пристрій оснащений автоматичним захистом від яскравого світла, завдяки якому запобігає пошкодженню приладу при раптовій появі світлового спалаху. Є вбудований індикатор низького рівня заряду акумуляторів, що попереджає користувача про необхідність заміни акумулятора. Прилад буде чудовим придбанням для людей з поганим зором, оскільки діоптрію бінокля можна налаштовувати під свої індивідуальні особливості.

Головні особливості бінокуляра нічного бачення
AGM PVS-7 NW1– це високоякісний бінокль нічного бачення, який є ідеальним вибором для людей, які потребують ефективного способу виявлення та спостереження в темряві. Він є одним із найкращих приладів на ринку, оскільки має багато переважних особливостей.

Електронно-оптичний перетворювач покоління Gen 2 IIT NL1
Технологія Gen 2 дозволяє отримувати більш точне та яскраве зображення, ніж пристрої першого покоління. Це перетворювач зображення, який забезпечує чітку картинку в умовах низького освітлення та повної темряви. За допомогою пристрою можна побачити деталі, які були б невидимими для звичайного людського ока за поганої видимості.

Даний елемент працює в інфрачервоному спектрі та перетворює слабкі сигнали на видиме зображення на екрані. Він може забезпечити збільшення зображення у кілька разів.

Gen 2 IIT NL1 працює в діапазоні від 400 до 900 нм, що означає, що він може бути застосований переважно у видимому та ближньому інфрачервоному спектрі. Можливе використання для спостереження в умовах низького освітлення, таких як сутінки, туман, хмарність або приміщення без джерел світла. Однак він не підходить для повної темряви без будь-якого додаткового джерела інфрачервоного випромінювання, такого як ІЧ-ліхтар або ІЧ-підсвічування.

Ширококутний об'єктив F27/f1,2
Оптичний елемент, який використовується у пристрої нічного бачення для отримання яскравої картинки. Фокусна відстань об'єктива F27/f1,2 становить 27 мм, що забезпечує широке поле зору, з кутовим виразом рівним 40°, що дозволяє спостерігати об'єкти на відстані до трьох сотень метрів. Завдяки широкому куту огляду можна бачити велику площу сцени, що особливо корисно при спостереженні за об'єктами, що швидко рухаються, наприклад, при нічному полюванні або при виконанні тактичних операцій.

Об'єктив F27/f1,2 має високу світлопропускну здатність і дозволяє отримувати яскраві та чіткі зображення навіть в умовах низького освітлення. Він також має захист від бризок води та пилу, що робить його надійним та зручним у використанні в різних умовах.

Якісний полімерний корпус
Бінокль нічного бачення AGM PVS-7 NW1 має міцний полімерний корпус, який забезпечує надійний захист від зовнішніх впливів та пошкоджень. Кожух виконаний з удароміцного пластику, який має високу стійкість до механічних впливів, хімічних речовин та ультрафіолетового випромінювання.

Купивши пристрій AGM PVS-7 NW1, можна полювати за будь-якої погоди, тому що матеріал корпусу є водонепроникним, що дозволяє використовувати бінокль в умовах високої вологості, дощу і навіть занурювати його на деякий час у воду.

Прилад має ергономічну форму та легко укладається в руці. На корпусі розташовані зручні перемикачі та регулятори, що дозволяють швидко налаштувати бінокль на потрібні параметри. Вага бінокля 680 грам, що робить його легким та компактним для перенесення та зберігання.

Міцний полімерний корпус AGM PVS-7 NW1 забезпечує високий захист приладу від пошкоджень та зручність використання у різних умовах, це робить його привабливим вибором з доступною ціною для мисливців та любителів нічного бачення.

Переваги придбання пристрою
Надійний та довговічний прилад AGM PVS-7 NW1 може використовуватись у різних сферах, таких як полювання, риболовля, військові операції, стеження за тваринами та багато інших.

Пристрій є одним з кращих біноклів нічного бачення на ринку, що забезпечує відмінну якість зображення, широкий кут огляду, простоту користування, міцний корпус, універсальність використання, безліч додаткових функцій, а також зручність транспортування та зберігання. Якщо ви шукаєте якісний бінокль нічного бачення для застосування у різних сферах, AGM PVS-7 NW1 – це чудовий вибір для вас.

FOM: 1600

Made on
Tilda