AGM NVG-50 NW1 Окуляри нічного бачення

AGM Global Vision ltd
141022
292000,00
грн.
299700,00
грн.
Бінокуляр нічного бачення AGM NVG-50 NW1
Бінокуляр AGM NVG-50 NW1 – це передовий пристрій нічного бачення, який пропонує широкий діапазон функцій та можливостей. Купуючи його, ви можете бути впевнені у високій якості та надійності даного обладнання. Він має довгий термін служби і може використовуватися в різних умовах, включаючи нічний час доби, що робить його ідеальним для професійних користувачів, таких як мисливці, військові, правоохоронці та туристи.

Особливості бінокуляра
Потужний бінокуляр AGM NVG-50 NW1 є універсальним приладом, який має високий ступінь надійності, зручність використання та багатофункціональність. Пристрій має низку переважних особливостей.

Якість зображення
Ця модель забезпечує високу якість зображення за умов повної темряви. Це досягається завдяки застосуванню технології інфрачервоного підсвічування та електронного посилення картинки. Об'єктив має діаметр 19 мм з роздільною здатністю від 51 до 64 ліній на міліметр, що забезпечує яскраве та чітке зображення.

Надійність
Бінокль має високий ступінь надійності та може використовуватись у різних умовах, а стійкий композитний корпус захищає прилад від пилу, вологи та механічних пошкоджень.

Зручність використання
Компактний розмір та легка вага (615 грам) забезпечує зручність використання. Модель також оснащена регулюванням яскравості та фокусування, що дозволяє налаштувати її під індивідуальні потреби користувача.

Багатофункціональність
Пристрій може використовуватися для різних завдань, включаючи спостереження, пошук та рятувальні операції. Для застосування бінокуляра без допомоги рук його встановлюють на шолом або зброю, що забезпечує максимальну мобільність та гнучкість застосування.

Тривалість роботи
Бінокль має тривалий час роботи на одній зарядці батареї. Це дозволяє використовувати його протягом 20 годин при 20°C без заміни акумулятора.
Ця модель ідеально підходить для полювання та спостереження, включаючи військову, правоохоронну та цивільну області.

Сфера використання
Модель AGM NVG-50 NW1 є високотехнологічним приладом для роботи при поганому освітленні, який може бути використаний в різних сферах.
 1. Полювання. Пристрій може бути корисним для виявлення та спостереження за дикою природою в умовах низького освітлення. Він здатний допомогти мисливцям при пошуку дичини вночі доби.
 2. Туризм. Цей пристрій буде чудовим придбанням для любителів походів та прогулянок в умовах поганої видимості. Бінокуляр дозволяє бачити навколишній світ уночі та полегшує туристам завдання при пошуку табору та громадських місць у темний час доби.
 3. Правоохоронні органи. Модель AGM NVG-50 NW1 використовується як інструмент для спостереження та моніторингу в умовах поганої видимості. Є чудовим помічником для правоохоронців при пошуку злочинців у ночі.
 4. Військова сфера. Прилад є незамінним інструментом для спецслужб, оскільки дозволяє бачити у повній темряві. Бінокуляр застосовується для нічних патрулів, виявлення цілей, моніторингу та спостереження, що робить його корисним при виконанні багатьох завдань військової служби.
Бінокль AGM NVG-50 NW1 – це універсальний прилад, який може бути використаний у будь-якій сфері, де потрібне нічне бачення. Він є незамінним інструментом для професійних користувачів та любителів, які потребують високоякісного обладнання в умовах низького освітлення.

Основні характеристики
Бінокуляр від бренду AGM є передовим приладом для спостереження та полювання, який має безліч корисних функцій та особливостей. Нижче наведено основні характеристики даної моделі:
 • збільшення: 1x – 3x;
 • діаметр об'єктива: 19 мм;
 • роздільна здатність: 51-64 lp/mm;
 • відстань фокусування: 0.25 м до нескінченності;
 • видимість за умов повної темряви: понад 300 метрів;
 • вага: 615 грам;
 • регулювання діоптрії: -6 - +2 dpt;
 • живлення: 1 батарея CR123A (3В);
 • час роботи: понад 20 годин;
 • габарити: 140 x 110 x 250 мм;
 • гарантія: 1 рік.
Бінокуляр є надійним та універсальним приладом, який забезпечує максимальний результат на полюванні за слабкої видимості. Це буде чудова покупка для людей з поганим зором, оскільки за допомогою функції діоптрійного регулювання можна налаштувати пристрій під індивідуальні потреби користувача.

FOM: 1600

Made on
Tilda