AGM NVG-40 NW1 Окуляри нічного бачення

AGM Global Vision ltd
141021
294000,00
грн.
296600,00
грн.
Бінокуляр нічного бачення AGM NVG-40 NW1
AGM NVG-40 NW1 – це прилад нічного бачення, призначений для використання при низькій освітленості та повній темряві. Він оснащений новітньою технологією, яка дозволяє отримувати якісне зображення в умовах, коли оку не вистачає світла для видимості. Високоякісний прилад забезпечує широкий кут огляду та високу чутливість при низькій освітленості. Ідеально підходить для військових та пошукових операцій, полювання, спостереження за дикою природою та інших ситуацій, де потрібний перегляд в умовах нестачі світла.

Переваги AGM NVG-40 NW1
Бінокуляр AGM NVG-40 NW1 є високоякісним приладом для роботи при поганій видимості або повній темряві. Він може стати ідеальною покупкою для мисливця, рибалки чи туриста. Існує кілька причин, чому ця модель є найкращим вибором для спостереження за навколишнім світом.

Висока якість зображення
AGM NVG-40 NW1 має фотокатодні трубки третього покоління, що дозволяє отримувати високоякісне зображення навіть в умовах низького освітлення. Це означає, що мисливець може використовувати бінокуляр для перегляду в умовах сутінків та повної темряви, що може бути особливо корисним при полюванні та спостереженні за нічними тваринами.

Широкий кут огляду
Бінокуляр від компанії AGM має широкий кут огляду 40 градусів, що дозволяє охопити велику територію за один перегляд, без необхідності переміщення пристрою. Це може бути особливо корисним при пошуку дичини у темну пору доби.

Регулювання яскравості
За допомогою функції регулювання яскравості зображення з'являється можливість настроїти прилад під особливості навколишнього середовища. Користувач може скоригувати зображення залежно від освітленості території спостереження. Наприклад, у ясну ніч, коли є трохи світла, можна зменшити яскравість зображення, щоб уникнути перенасичення.

Інфрачервоний освітлювач
Бінокуляр AGM NVG-40 NW1 оснащений вбудованим ІЧ-підсвічуванням, яке може бути використане для покращення якості зображення при повній темряві. Це чудова можливість для мисливця використовувати бінокуляр у нічний час, навіть якщо немає іншого джерела світла.

Довговічність та надійність
Пристрій має міцний композитний корпус, виготовлений з алюмінію, який захищає його від пилу, бруду, вологи та різних механічних пошкоджень. Він також має високий ступінь надійності та довговічності, що гарантує тривалий час експлуатації без необхідності постійного обслуговування чи ремонту.

Купивши цю модель, користувач може застосовувати її в різних кліматичних умовах, включаючи сильні морози та високу вологість, так як прилад чудово виконує свої функції за температури від -40°C до +50°C.

Багатофункціональність
Бінокуляр може бути використаний для різних цілей, крім полювання. Наприклад, він може застосовуватися для спостереження за дикою природою, нічною рибалкою, рятувальними операціями і т.д. Це робить його універсальним інструментом для тих, хто любить проводити час на природі.

Наявність кріплення на шолом
Бінокуляр AGM NVG-40 NW1 має можливість кріплення на шолом, що робить його ідеальним інструментом для полювання вночі або для використання в тактичних операціях. Цей елемент дозволяє мисливцеві або військовому використовувати пристрій, не відволікаючись від сторонніх завдань, таких як носіння зброї або інших інструментів.

Кріплення має регулювання висоти та кута нахилу, що дозволяє налаштувати прилад під індивідуальні потреби користувача. Воно виготовлене із міцних матеріалів та спроектоване таким чином, щоб витримувати інтенсивну експлуатацію у важких умовах, таких як військові дії чи екстремальне полювання.

Бінокуляр AGM NVG-40 NW1 – це ідеальне придбання для людей, які потребують високоякісного та надійного обладнання для спостереження або полювання за низького освітлення.

Основні характеристики бінокуляра
AGM NVG-40 NW1 — це пристрій нічного бачення, який призначений для використання в умовах низького освітлення або у темряві. Він має ряд особливостей, які роблять його одним із найпопулярніших бінокулярів на ринку тактичного обладнання.
  • Збільшення в 1X та система лінз - 27 mm, F/1.3. Це дозволяє отримувати чітке зображення на відстані до 100 метрів у повній темряві.
  • Роздільна здатність і чутливість: 51-64 ліній на мм при 1200-1600 мкВ/лк, забезпечує чітку картинку навіть за поганих погодних умов.
  • Вбудована ІЧ-підсвічування. Дозволяє збільшити область огляду та покращити якість зображення у повній темряві. Ця функція може бути увімкнена та вимкнена залежно від умов освітлення.
  • Діоптрійне регулювання: -6 - +2 dpt.
  • Діапазон фокусування: 0.25 м до безкінечності.
  • Міцний корпус. Пристрій надійно захищений від пилу та води та пошкоджень під час використання, що дозволяє застосовувати його під час дощу, снігопаду, вітру чи туману.
  • Зручність та ергономіка. Бінокль має компактний розмір 115 мм × 118 мм × 74 мм і невелика вага – 645 грам, що робить його комфортним для перенесення та зберігання. Він також має ергономічний дизайн, який забезпечує зручне використання упродовж тривалого часу.
  • Живлення. Пристрій працює від однієї батареї типу CR123A (3В) або AA (1.5В), яка забезпечує до 20 годин безперервної роботи.
  • Гарантійний термін 12 місяців.

Купівля бінокля від бренду AGM є чудовим рішенням для тих, хто шукає надійний та зручний прилад нічного бачення. Він має безліч корисних функцій та характеристик, які роблять його ідеальним обладнанням для полювання та спостереження.

FOM: 1600

Made on
Tilda