AGM NVG-40 NL1 Окуляри нічного бачення

AGM Global Vision ltd
141019
281200,00
грн.
293000,00
грн.
AGM NVG-40 NL1 – бінокуляр нічного бачення
Нічне бачення може бути набагато інформативнішим, якщо використовувати спеціальні пристрої. Спостерігати об'єкти при світлі місяця допомагають прилади нічного бачення. Сучасні моделі дозволяють знайти об'єкт на значній відстані. Ефективні у складних умовах, спеціальні інфрачервоні датчики дають змогу спостерігати без освітлення. Високу ефективність гарантує прилад AGM NVG-40 NL1. Відомий бренд на ринку вже понад 10 років і спеціалізується на випуску надійної та продуктивної техніки. Ця модель відноситься до дорогих приладів з великим функціоналом.

ПНВ AGM NVG-40 NL1: загальний опис
Запропонована модель є повноцінним технологічним пристроєм з бінокулярним принципом зору. Його зручно використовувати без рук, спеціально розроблено ергономічно, щоб було легко встановити на шолом. Підходить до виконання військових бойових завдань, також корисно мисливцям вночі спостереження природою за умов темряви.

Модель AGM NVG-40 NL1 входить до лінійки модернізованого обладнання, відповідає технічним параметрам фірмового стандарту MIL-STD-810G. Це особливі вимоги до пристроїв військового призначення. Оснащено прилад двоканальною системою спостереження на основі електрооптичних перетворювачів нового покоління. Попередній варіант цієї моделі мав лише один перетворювач, тому якість зображення була набагато гіршою. Є додаткові можливості, які гарантують високу якість незалежно від умов.

Головна сфера застосування – військова, пристрій пройшов кілька рівнів тестувань. В результаті стало одним із найбільш затребуваних та надійних ПНО.

Технічні параметри приладу AGM NVG-40 NL1
Вирішивши придбати сучасне обладнання для нічного виявлення, варто оцінити його технічні характеристики. Модель розроблена спеціально для встановлення на шолом, що звільняє руки для прицільної стрільби. Демонструє високу ефективність за умов повної неосвітленості. Погодні умови є перешкодою виявлення. Бінокулярна система дозволяє працювати без допомоги рук.

Прилад є вдосконаленим і входить у покоління II+, має такі технічні параметри:
 • колір фіксації об'єктів – зелений;
 • ручна система посилення ЕОП;
 • тип об'єктива – F27/f1,3;
 • зум оптики - 1х;
 • повний огляд - 40 °;
 • діаметр вихідної зіниці – 15 мм;
 • регулювання міжзірочної відстані – 56-72 мм.

Подібне обладнання часто стикається із проблемами засвітів. Яскравий місяць, ліхтарі, додаткове джерело світла впливають на якість зображення та можуть повністю показувати білу картинку. Модель AGM NVG-40 NL1 має додатковий захист від засвіту. Вона активізується автоматично у разі чинників. Спостереження без освітлення здійснюється за допомогою вбудованого ІЧ-підсвічування, воно відтворює промені, що не досягаються для людини.

Безперервно можна спостерігати за об'єктом до 20 години. Такий термін експлуатації забезпечує вмонтована знімна батарея типу CR123A. Для заряджання можна підключати зовнішнє джерело. Пристрій працює при температурному діапазоні -40 до +50 °C. Використовувати дуже зручно: має ергономічний дизайн, невеликі розміри, 113х118х73 мм, та вага всього 0,645 кг. При встановленні на тактичний шолом не викликає дискомфорту. Виконано із міцного пластику, стійкого до механічних пошкоджень.

Переваги моделі AGM NVG-40 NL1
На ринку представлено багато ПНО різних цінових категорій. Представлена модель відноситься до дорогих, висока ціна обумовлена низкою переваг обладнання.

По-перше, AGM NVG-40 NL1 є військовою розробкою, що підходить для виконання складних спеціальних завдань.

По-друге, функціонал великий, гарантує надійність та продуктивність техніки.

Перед покупкою слід оцінити особливості AGM NVG-40 NL1. Насамперед звернути увагу на електронно-оптичні перетворювачі другого покоління. Вони мають опцію ручного регулювання. Це дозволяє отримати ідеальне зображення на середній та короткій відстані. Максимальна роздільна здатність необхідна для отримання чіткої картинки не тільки по прямій, а й по всьому розі огляду. На малюнку відсутні плями, відблиски та перешкоди. Навіть далекі об'єкти виводяться максимально точності. А зелений відтінок дозволяє зменшити навантаження на очі.

Додатково до комплектації входить лінза – розсіювач. Це спеціальна деталь, яка може бути корисною під час роботи у повній темряві. З її допомогою можна прочитати карту або розпізнати позначення.

Ще однією перевагою є двоканальна система зору. Вона забезпечує високий рівень надійності приладу, а стереобаза окулярів, що рознесена, дає повну об'ємну картинку. Користувач бачить перед собою повноцінне зображення, ідентифікує об'єкти, оцінює дистанцію та робить більш точний постріл. Ручне регулювання дозволяє кожному стрілці вибрати оптимальний режим.

Окремо варто оцінити корпус, має кілька рівнів захисту, які були протестовані виробником. Міцний полімер є стійким до ударів та падінь. Не варто боятися, що він вийде з ладу від ударів гілками. Вологозахисні властивості дозволяють застосовувати у будь-яку погоду.

У повну комплектацію входять такі деталі:
 • ПНВ AGM NVG-40 NL1;
 • пристрій для кріплення;
 • сумка-футляр для транспортування;
 • тканина для оптичних деталей;
 • інструкція;
 • гарантійний талон.

FOM: 1600

Made on
Tilda